Kalendář akcí v Příbrami

Sobota

22. června 2024

Přidat novou akci

Astrovíkend - zážitkový festival

Začátek akce:

25. 3. 2023 10:00

Konec akce:

25. 3. 2023 18:00

1920x900 Astrovikend Pribram

Předprodej 120,- Kč, na místě 150,- Kč.

ALTERNATIVA . ZDRAVÍ . ESOTERIKA . HAND-MADE, zážitkový festival Astrovíkend připravujeme od roku 2004.

Je určen všem, koho zajímají novinky v oblasti osobního rozvoje a alternativních směrů, ale také tradiční pohled do světa esoteriky, prastarých nauk a nevysvětlených záhad.

Seznámíte se s možnostmi, jak zlepšit své zdraví, jak si nasměrovat životní cestu nebo třeba změnit svůj pohled na svět.

Součástí festivalu budou přednášky, workshopy, rituály a meditace.

Setkáte se se zajímavými osobnostmi, které se zabývají alternativou, duchovním i duševním rozvojem, tématikou partnerských vztahů nebo třeba mystikou peruánské Amazonie.

Na festivalu je také možnost zakoupení minerálů, kosmetiky, řemeslných výrobků, dekorací, obrazů, ale také šperků, svíček a tradičních esoterických předmětů nebo léčivých bylinek.

V rámci vstupenky na festival můžete po celý den navštívit přednášky na různá témata přímo v estrádním sálu, kde zároveň probíhají konzultace a prodej výrobků našich vystavovatelů.

Celodenní vstupné - 150,- Kč /120,- Kč předprodej

Zároveň budou probíhat přednášky v přednáškovém sále.

Vstupenky na tyto přednášky můžete zakoupit přímo na místě v den konání festivalu a jsou samostatně neprodejné. /Paranormální jevy, Amazonský rituál a další/Vstupné 120,-Kč na jednotlivé přednášky dle programu.

Program pro vás připravujeme na www.astrovikend.cz

Podrobné informaceVstupenky

Astrovíkend

Začátek akce:

25. 3. 2023 10:00

Konec akce:

25. 3. 2023 18:00

Další akce v tento den

sobota 25. 3. 2023

Sushi a japonská kuchyně

Sami si vyzkoušíte přípravu sushi - vaření rýže, přípravu omáčky sušinoko, ochucení rýže, motání Nori Maki, tvarování Nigiri. Dále pak ochutnáte japonské čaje, japonské směsi krekrů a japonský salát. Představíme použití asijských jídelních hůlek, ukážeme přípravu japonské polévky s pohankovými nudlemi, kterou také ochutnáte. S sebou si přineste prkénko, ostrý nůž, metličku, misku, chuť na japonskou kuchyni, dobrou náladu a dózu na výslužk.. Číst více
sobota 25. 3. 2023

Pohádky do kapsy

Vezměte svoje děti do divadla! Nejkrásnější české pohádky ve hravém a vtipném podání s písničkami potěší i pobaví předškoláčky i celé rodiny. Přijďte s našimi nejmladšími fanoušky na setkání s Karkulkou, Perníkovou chaloupkou, Princeznou na hrášku, Budulínkem i se zvířátky, která přemohla loupežníky. Prožijeme společně vzácné příběhy o přátelství a lásce, o statečnosti i obyčejných lidských slabostech, kde dobro nakonec vždycky zvítězí. Hrají E. Nejedlá, M. Timková, L. Valenová, K. Grygar a M. Holzknecht. Režie Luděk Horký, Lucie Valenov.. Číst více
sobota 25. 3. 2023

Prohlídka divadla

Seznámíte se s historií divadla, uvidíte sklady kostýmů, herecké šatny, maskérnu, projdete se po prknech, co znamenají svět … Prohlídka je určena pro všechny zájemce od 10 let. Kapacita je omezen.. Číst více
sobota 25. 3. 2023

Vepřové hody v areálu Nový rybník

SeZaM bistro na Nováku Číst více
sobota 25. 3. 2023

Deskohraní

DDM Příbram Číst více
sobota 25. 3. 2023

Sergei Barracuda - Rap

Pojistka Číst více
sobota 25. 3. 2023

Veřejné bruslení

Zimní stadion Příbram Číst více
sobota 25. 3. 2023

Veřejné bruslení

Zimní stadion Příbram Číst více
sobota 25. 3. 2023

Ant-Man a Wasp: Quantumania

CZ dabing, 2D | Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) spolu s Hankem Pymem (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) prozkoumávají Quantum Realm, kde i.. Číst více