Kalendář akcí Příbram

Příbram - oficiální facebookové stránky města
< zpět na výpis akcí

Alkafest na Nováku

Začátek akce: sobota 10. 6. 2023 10:00
Konec akce: sobota 10. 6. 2023 17:00

V sobotu 10. června pořádá Alka na Novém rybníku festival Alkafest, probíhat bude od 10.00 do 17.00 a vstup je volný. V hudebním programu uslyšíte Ladies & Gentlemen, písničkáře Jiřího Smrže s kytaristou Jiřím Kovářem. Vystoupí Bára Hrzánová & Condurango a šansoniérka Naďa Válová s kapelou, která pro festival, kromě svého koncertu, připravila i program s klienty Alky.

Zdravotní klauni z Cirkusu Paciento připravili dopolední workshop pro veřejnost. Odpoledne Paciento vystoupí s představením, kterého se zúčastní také klienti Alky. Na festivalu budou k dispozici tvořivé, informační a prodejní stánky.

Je připravena prezentace terapií, pomůcek, odborné poradenství Alky, ale i dalších organizací, které se věnují potřebám lidí s postižením: Freya, DMA aj. Pokud byste chtěli pocítit „na vlastní kůži“, jak se žije lidem s postižením, budete si moci vyzkoušet gerontooblek či ovládání invalidního vozíku. Můžete také soutěžit o ceny nebo se podílet na tvorbě společné mandaly Jsem součástí celku, která bude vystavena na zářijové výstavě v Galerii Františka Drtikola.

Pro děti má Alka připravenou tvořivou dílnu, nafukovací skluzavku, malování na obličej a třpytkové tetování.

Další akce v tento den: