Kalendář akcí Příbram

Příbram - oficiální facebookové stránky města
< zpět na výpis akcí

Příbram se připojuje k akci Ukliďme Česko

Datum akce: 6. 4. 2024

Hlavním jarním úklidovým dnem při akci Ukliďme Česko je v letošním roce sobota 6. dubna. Na tento den se připravuje také Příbram.

Akce Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, do které se zapojují stovky obcí napříč celou republikou. Výjimkou není ani Příbram, kde se zapojují desítky dobrovolníků. „V letošním roce akci připravujeme na sobotu 6. dubna v čase od 8 do 13 hodin.  Místo srazu dvůr MěÚ Příbram – vjezd z ul. U Nemocnice. Základní úklidové trasy vytipujeme, tak jako v minulosti, ovšem ze zkušeností víme, že řada přihlášených dobrovolníků rovnou přichází s vlastním návrhem lokality, kterou chtějí zbavit odpadu,“ říká Marcel Strnad z Odboru životního prostředí, který úklidovou akci v Příbrami organizuje.

Dobrovolníci o letošní účast na této akci se mohou již teď přihlásit na Odboru životního prostředí telefonicky na čísle 318 402 476, nebo e-mailem marcel.strnad@pribram.eu. Vyhlášená úklidová akce se netýká pouze samotného města, ale také přilehlých osad. „Pro přihlášené dobrovolníky zajistíme rukavice, pytle a následný svoz odpadu z příslušných lokalit,“ dodává Marcel Strnad.

Svoz nasbíraného odpadu následně zajistí Technické služby Příbram.

Další akce v tento den: